Hodnocení firmy DODO for life – vnitřní a vchodové dveře Sapeli

*
*
*
*
*
17 hodnocení
Monika Valentová
27.11.2017
*
*
*
*
*

Na firmu DODO for life jsem přišla na doporučení, po přečtení některých recenzí jsem měla obavy, nicméně návštěva prodejny a průběh celé mé zakázky mě naprosto vyvedl z omylu, jako naprostému laikovy mi bylo vše perfektně vysvětleno a i přes neskutečné množství dotazů a změn se mnou paní na prodejně obdivuhodnou trpělivost. Navštívila jsem při výběru několik poboček a všude jsem se setkala s velice vstřícným jednáním. Dnes mám již dveře namontované, vše proběhlo bez sebemenšího problému a v termínu. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení známého a sama doporučuji tuto firmu dále.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
eva0018
13.9.2017
*
*
*
*
*

Na firmu Dodo for life mohu napsat jen samou chválu. S rodinou jsme obešli několik jejich poboček po Praze a cítili jsme se jako opravdoví zákazníci. Krásné prodejny, obrovský výběr dveří Sapeli, skvělí a příjemní lidé jako obsluha. Vše klaplo jak má, profesionální montážníci velmi slušní a pracovití. Co víc si přát. Doporučuji všem, kdo chce mít nejen hezké dveře, ale i mít pocit, že si zákazníka někde váží. Pět hvězdiček. Díky paní Ptáčníkové ze Zličína,paní Adamcové z Pankráce, paní Serbouskové z Čestlic a paní Kašparové z Kolovrat. Dámy, klobouk dolů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
sharkies
31.8.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, po náhodném přečtení velmi negativní recenze, mi to nedalo, abych se nepodělil o své zkušenosti s touto firmou a konkrétně pobočkou na Andělu, mám několikaletou zkušenost, odebírám zde dveře pro své klienty, vždy nám vyšli vstříc, v případě, že se vyskytl problém, vždy nám pomohli, házet špínu je velmi snadné, to dokáže každý, ale pochválit a ocenit milé a vstřícné jednání už málo kdo, proto za mě palec nahoru, a držte se :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
Michal
28.8.2017
*
*
*
*
*

Vážený pane Dokulile, vámi zde zveřejňovaný komentář vyznívá vcelku pozitivně, ovšem velice rád se zde naprosto "neemotivně" podělím o svou zkušenost s vámi. Nejen, že jste mě místo 8-10 týdnů nechali čekat týdnů 16 (!!!), ale ještě navíc jste neprojevili žádnou, ale skutečně žádnou snahu mě následně přesvědčit o tom, že vás (jak tvrdíte): „posouvá dále snaha být lepší a lepší“. Namísto toho zde zmiňujete klišé typu „Od toho tady jsme“ nebo „rádi se se slušným a neemotivním zákazníkem domluvíme“ atp. Pohledem z druhé strany – vy jste ten, kdo určuje, kdo je slušný a kdo neemotivní? Já myslel, že solidní firmě jde o to, aby byl každý její zákazník spokojený… Ano, na vašich stránkách je sice vaše e-mailová adresa, ale buďto není funkční či nemáte zájem na stížnosti reagovat anebo jich je prostě již řešíte tolik, že reagovat nestíháte…Takže se na mě nezlobte, ale ne, děkuji. Opravdu nevyužiji vaši směšnou slevu na o 8 týdnů pozdě dodanou zakázku (navíc nedodanou tak, jak jsem si objednal) ve výši 20% na další nákup, protože ji považuji za naprosto neslušnou a vůči zákazníkovi neuctivou. Váš Michal Neemotivní, Kladno

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
dokulil
25.8.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, jako majitel společnosti Dodo for life bych se k níže uvedeným recenzím krátce vyjádřil. Jsem přesvědčen, že z naší strany jsme nabídli nejen zboží, ale i služby v co nejlepším svědomí tak, aby především zákazník byl spokojený. Všeobecně mne velmi mrzí, že zákazníci své pochybení, kdy objednají něco a neví vlastně co, svalují na nekvalitu služeb naší společnosti. Jsou nabídnuta zaměření, posouzení na stavbě atd. a v případě, kdy zákazníkovi nevyhovíme jen proto, že jsme neakceptovali jeho chybu v plné míře a nabídli jsme řešení, do kterého vkládáme i naši práci a prostředky, tzn. atypická sleva na nové zboží, montáž doprava zdarma atd. dokáže si sednout k počítači a věnovat ten čas tomu, aby svůj hněv sdělil dál i když ve většině případů po našem dotazu, co jsme pro to tedy měli udělat více, se vlastně shodneme a dojdeme ke společnému kompromisu, už tuto dohodu nikdo nenapíše. Uzavřeme za jeden rok cca necelých 10.000 zakázek velkých i menších. Denně se montuje až 15 zakázek různým zákazníkům a denně dodáme několika firmám zboží bez montáže. Poctivé a největší obchodníky s dveřmi Sapeli nás neudělaly úplatky, známosti apod. ale naši zákazníci. rádi se k nám vrací a vědí, že na nás se mohou vždy spolehnout. Ti spokojení nepotřebují dle mne recenze ani nějakým způsobem obhajovat a zveličovat problém, který si ve většině případů způsobí sami, jsou rádi, že najdou prodejnu, kde si opravdu vyberou a jsou obsloužení tak, jak má být. Určitě uděláme chyby, jsme jen lidi, ale posouvá nás dále snaha být lepší a lepší a rádi se se slušným neemotivním zákazníkem domluvíme v jeho spokojenost. Od toho tady jsme. Na našich stránkách je kontakt na mě , pro případ uvádím i zde dokulil@dodo-dvere.cz a napište mi, když budete potřebovat pomoct nebo nás budete chtít jen pochválit. Budeme rádi. Jen bych poprosil, nejsem ochoten odpovídat a reagovat na urážlivé emaily. Děkuji a věřím, že budete s našimi výrobky a službami spokojení. Zbyněk Dokulil

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
dana.hubnerova
15.5.2017
*
*
*
*
*

Paní Adamcová na prodejně Na Pankráci je absolutně neprofesionální. Jak čtu níže - neochota a neuznání vlastního pochybení bohužel odpovídá i mé zkušenosti. Firmu DODO bych nedoporučila žádnému svému známému. Stojí vás to peníze a nervy!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne2
moucha
9.10.2016
*
*
*
*
*

Objednal jsem dvere a meril jsem diru ve stene, ukazal jsem, jak maji vypadat (foto). Vystavili mi cenovou nabidku pro neco jineho, nez bylo ve fotkakch, co nejdrazsi dvere a zarubne. Nabidka obsahuje hodne technickych kodu a cisel. Podepsal jsem uz chybnou smlouvu. Dodali mi vetsi dvere (velikost jako dira, maji byt mensi) a spatneho typu (nelze instalovat ani kdyz by meli odpovidajici velikosti). Zadna porada nebo pomoc, arogance. Po reklamaci: 25% slevu na nove zbozi a zbytek je moje smula.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Přidat hodnocení
  • K Říčanům 793
  • Praha 10 - Kolovraty
  • 103 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0014:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce